(0232) 433 18 72
Sepetiniz Boş
 ÇUVAL AĞZI DİKİŞ MAKİNASI  İP HALAT GRUBU  AMBALAJ ÜRÜNLERİ  KANAVİÇE KUMAŞ  ÇAM ÇUVAL  PP ÇUVAL  GÖLGELİK  BİĞ BAĞ  FİLE ÇUVAL  ESKİ ÇUVAL  KANAVİÇE - JÜT ÇUVAL
Sepetinizde 0 ürün var

Gündüz Çuval - Kurumsal

Çuvala dair herşey...

Gündüz Çuval'ın kurucusu olan Resülüllah GÜNDÜZ, 1986 yılında İzmir'de çuvalcılık ve ambalaj sektöründe çalışmalarına başlamış ve o yılların teknoloji ile üretilen çeşitli mamulleri, müşterileriyle buluşturmuştur. 2003 yılında kurumsal kimliğini kazanarak Gündüz Çuval'ın günümüzde de adresini koruduğu izmir Yenişehirde Gıda Çarşısı bölgesinde satış merkezini açmıştır. Bunun dışında imalat için gerekli atölyeyi ve imalat ekipmanlarını yine İzmir'in Ayrancılar bölgesinde bulunan Çetmen Sanayi Sitesine taşımız ve bu bölgede hammadde işleyerek, pp çuvaldan, buz çuvalina, plastik fileden jut kumaşına kadar satışı yapılan bir çok ürünü üretmeye başladı.

Sadece ürünü üreten değil, aynı zamanda istenilen boyutlara - ölçülere göre kesimini yapabilen, dikiş işlemlerini yapan ve gerektiği zaman üzerine baskı ile firma logosu da ekleyen kapasiteye sahip atölyemizde 20 den fazla personel, 3 araç ve 500 m²kapalı, 900 m² açık olmak üzere toplam 1400 m² alanda hizmet veren bir firmayız.

Fason işçilikten yetişen kurucumuz, mesleğin tüm inceliklerini ve müşteri memnuniyetinin önemini tüm çalışanları ile birlikte tüketicilere yansıtmayı başarmış olmalı ki, ambalaj ve çuval sektöründe İzmir başta olmak üzere, tüm Ege bölgesinin aranılan ve güvenilen kuruluşu olmayı sürdürmektedir.

Her bir ürün özenle hazırlanmalı ve her metre kumaşın, birbiri ile aynı yüksek standartlarda üretilmesi için gerekli tüm altyapı ve makina parkını hazırlayan firmamız, gerek teknoloji, gerekse mekanik olarak sürekli kendini geliştirmekte, piyasayı yakından takip ederek bir çok üründe piyasayı yönlendirici etkiler yaratmaktadır.

 

Vizyonumuz ; Üretimimizi  Türkiye sınırlarının da ötesine taşıyacak, Dünya fuarlarında yeni ürünleri ile göz dolduracak, belirleyici firmalar kategorisinde Türkiye Cumhuriyetinin göğsünü kabartan bir firma olmaktır.

Misyonumuz; Aydınlık bir gelecek için çalışan, ülkemizin barış ve huzur içerisinde yükselmesine katkıda bulunacak adımlar atmak için üzerine düşen görevleri itina ile yapan, gerektiğinde elini taşın altına koymaktan çekinmeyen, bir kadro ile işine karşı sebatkar, müşterilerine karşı saygılı, çalışanlarının hakkını koruyan ve kollayan çağdaş düşünceler ile ülkemizi medeniyet seviyesine ulaştıran bir trenin lokomotifi olmaya daima hazır bir firma olmaktır.

 

Çuval ve Ambalaj hizmeti verdiğimiz bölgeler :

Aliağa
Balçova
Bayındır
Bayraklı
Beydağ
Bornova
Buca
Çeşme
Çiğli
Dikili
Foça
Gaziemir
Güzelbahçe
Karabağlar
Karaburun
Karşıyaka
Kemalpaşa
Kınık
Kiraz
Konak
Menderes
Menemen
Narlıdere
Ödemiş
Seferihisar
Selçuk
Tire
Torbalı
Urla
Manisa
Afyon
Denizli
Aydın
Muğla
Balıkesir
Bursa
Afyon
Burdur
Isparta

İletişim

Gıdaçarşısı Kahramanlar - İZMİR
(0232) 433 18 72
(0530) 066 92 35

Sosyal Medya

İzmir Çuval Satış Sitesi

Çuval ve Ambalaj malzemeleri üretim - satışı  İzmir
Satış Sözleşmesi - Siparişlerim - Şifre İşlemleri

Gündüz Çuval Müşteri Hizmetleri


 

Türk Web Ajans